Zamówienia realizowane są przeciętnie w ciągu 5 dni roboczych. Wysyłka odbywa się w ciągu 3 dni roboczych.

 

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin realizacji zamówienia + czas dostawy

Termin realizacji wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Przesyłki kurierskie  docierają najczęściej w ciągu 3-5 dni roboczych. Więcej informacji o czasach realizacji znajdziesz w regulaminach sklepu.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać wysłane - od 24 godzin do 3 dni.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Może się zdarzyć, że przy zamówieniu większej liczby produktów, zamówienie dostaniesz w więcej niż jednej paczce, ale za przesyłkę płacisz tylko raz.

Forma płatności

Płatność elektroniczna (Przelewy24) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji płatności. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 3-5 dni robocze od nadania. W przypadku braku przesyłki powyżej 5 dni roboczych, prosimy o kontakt e-mail - pomożemy ustalić przyczynę problemu.

» koszt dostawy

Koszty dostawy zależne są od wybranego przez Państwa rodzaju przesyłki i wielkości zamówienia.

Cena dostawy przesyłki kurierskiej to ok. 20zł niezależnie od ilości zakupionych sztuk.